BİZE ULAŞIN.

Arçelik Servis Merkezi: 444 0 295

 


Özhan A Plus Servis Hizmetleri ve Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti. 

                              "Her geçen gün zirveye daha fazla yaklaşıyoruz."

Firmalarımız ;

Özhan A Plus Hizmetleri Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti.
Özhan A Plus Klima Sistemleri ve Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti.
Özhan A Plus İklimlendirme Tic. Ltd. Şti. 

Firmanın kuruluş amacı;

Klima , beyaz eşya ve kombi sektöründe satış & servis hizmetlerinin yürütülmesi ve bu sistemler ile ilgili hizmetlerin sunulmasıdır.

Misyonumuz;

Klima, beyaz eşya,kombi satış ve servis sektöründe yüksek kaliteli hizmet sunmak. Aynı zamanda en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümlerini geliştirmek,yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmektir.

Vizyonumuz;

Klima , beyaz eşya,kombi satış ve servis alanındaki deneyimli kadromuzla,bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli kendini geliştiren,yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip ekibiyle fark oluşturarak,klima, beyaz eşya ve kombi sektöründe "tek adres" olmaktır.

Geride bıraktığımız 12 yıl süresince daha kaliteli, daha eğitimli,kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden servis ekiplerimizle müşterilerimize hizmetler sunulmuştur.

2010 yılı içinde çalışmalarını aynı yönde devam ettiren Özhan A Plus, eğitime ve bilginin en üst seviyede paylaşımına verdiği önem parelelinde,müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemin sürekliliğinin sağlanması ve en üst düzeye çıkarılması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

Özhan A Plus Servis,her biri kendi alanında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosuyla,verimli iş planlama yapısıyla,gerçekleştirdiği projelerde sürekli ilerleme sağlamıştır.Oluşturduğu teknik altyapı sayesindede gelişmeye açık,sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

Özhan A Plus, Dünyanın lider klima,beyaz eşya ve kombi markalarını bünyesinde bulundurup,satış ve satış sonrası hizmet sunan,yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip "tek adres" olma başarısına ulaşmıştır.

Türkiye çapında her bölgeye satış ve satış sonrası servis hizmet veren "tek adres" olmuştur.

Özhan A Plus Servis Hizmetleri ve Dayanıklı Tüketim Malları Tic. Ltd. Şti.

Tel: 444 0 295 

 

 
Bu site, Özhan Web Tasarım® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.