Arçelik Klima Servisi
Arçelik Klima Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Tavan Tipi Servisi
Arçelik Tavan Tipi Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Duvar Tipi Klima Servisi
Arçelik Duvar Tipi Klima Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Chiller Klima Servisi
Arçelik Chiller Klima Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Kombi Servisi
Arçelik Kombi Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Termosifon Servisi
Arçelik Termosifon Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Şofben Servisi
Arçelik Şofben Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Hidrofor Servisi
Arçelik Hidrofor Servisi
ARÇELİK ISITMA & SOĞUTMA ÇAĞRI MERKEZİ
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ

Arçelik Isıtma & Soğutma Servisi

 

 

İstanbul Arçelik ıstma & soğutma servisi olarak konusunda uzman teknisyen arkadaslarımızla siz ıstma & soğutma kullanıcılarına bakım onarım hizmeti vermekteyiz.Yapılan işlemler firmamız tarafından bir yıl süre ile garantimiz altında olup aynı sorun tekrarı halinde degişimi yapılan parcadan kaynakli ise servis ve parca ücreti talep etmemekteyiz.

 

Bu durum bizi sektördeki diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerinden sadece bir tanesi olmakla beraber sizlerinde yıllardır İstanbul Arçelik servisi olarak bizlere duydugunuz güven ve destekle önemli oranda baglantılıdır.

 

İstanbul Arçelik ıstma & soğutma servisi olarak ıstma & soğutma bakımlarınızın düzenli olarak konusunda uzman servislere yaptırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.Bu bakımlar sayesinde kullanmakta oldugunuz cihazların arızaları büyümeden cözülecegi gibi yakıt tasarrufu ve yüksek verim almanızda mümkün olacaktır.

 

Bakım yapılmayan cihazlara karsın bakımı düzenli olarak yapılan cihazlara arasındaki yakıt tüketimi oldıkca fazla olmaktadır.Bakımı yapılan cihazların verdiği verim ise bakımsız cihazlara oranla oldukca yüksek olmakla beraber zamanla asınmıs parcaların degişimine gerek kalmadan sadece tamiri ile normale dönmesi saglanmaktadır.

 

Günümüzde hem dogalgaz faturalarının yüksekliği hemde yedek parca fiyatlarının pahalı olmasını göz önünde bulundurursak yapılan periodik bakımların zaman icerisinde fazlası ile kendini amorti ettiğini ve daha fazla verim aldıgınızı görecebileceksiniz.

 

İşçilik ve Yedek Parça Garantisi


Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamakla birlikte, İstanbul il sınırları içerisindeki müşterilerimize de servis hizmeti sunuyoruz 

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz


Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz.

Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız.

 


7/24 Servis Ağımız ve Çözüm Noktanız


Problemlerinizin çözüm noktasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu, haftanın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçtikten sonra daha iyi anlayacaksınız.

Çağrı merkezimiz, bütün soruların cevap bulduğu, sorunlarınıza çözüm üretmek için sizlere yardım eden, bilgilerin toplandığı, bütün personelle iletişim akışının oluşturulduğu, servisimizle ilgili öneri ve şikâyetlerin analiz edildiği, müşteri memnuniyetine dayalı bir birimimizdir. Kısacası sorununuz her ne olursa olsun çözüm noktanız Arçelik teknik servisten geçer.


Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

 

 

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir. Arçelik merkez servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir. Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında Arçelik kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz. 


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Sizin güveninizi ve takdirini kazanmak Arçelik servisi olarak bizim için son derece önemlidir. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikâyetlerinizi önemli kılıyoruz. Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım çalışmalarımızın dışında sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası evinize teslim etme, aksesuar taleplerinin adresinize kadar ulaştırma gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz bizleri diğer firmalardan ayıran ayrıcalıklarımızdır
 


 
Bu site, Gülsoy Web Tasarım® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.