Arçelik Buzdolabı Servisi
Arçelik Buzdolabı Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
ARÇELİK ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Fırın Servisi
Arçelik Fırın Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Davlumbaz Servisi
Arçelik Davlumbaz Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Ocak Servisi
Arçelik Ocak Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Su Sebili Servisi
Arçelik Su Sebili Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

 

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi İstanbul 'un en iyi teknik servisi olan Arçelik Çamaşır Makinesi Servis,tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

 

Arçelik Çamaşır Makinesi Servis Talepleriniz için 444 0 295 numaralı çağrı merkezlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul 'un en iyi teknik servisi olan Arçelik Çamaşır Makinesi Servis yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

 

• TSE Belgeli Hizmet Noktalarımız 7/24 hizmet vermektedir.

 

• 1 yıl işçillik ve yedek parça garantisi

 

• Kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı

 

İşçilik ve Yedek Parça Garantisi


Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamakla birlikte, İstanbul il sınırları içerisindeki müşterilerimize de servis hizmeti sunuyoruz 

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz


Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz.

Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız.

 


7/24 Servis Ağımız ve Çözüm Noktanız


Problemlerinizin çözüm noktasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu, haftanın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçtikten sonra daha iyi anlayacaksınız.

Çağrı merkezimiz, bütün soruların cevap bulduğu, sorunlarınıza çözüm üretmek için sizlere yardım eden, bilgilerin toplandığı, bütün personelle iletişim akışının oluşturulduğu, servisimizle ilgili öneri ve şikâyetlerin analiz edildiği, müşteri memnuniyetine dayalı bir birimimizdir. Kısacası sorununuz her ne olursa olsun çözüm noktanız Arçelik teknik servisten geçer.


Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

 

 

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir. Arçelik merkez servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir. Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında Arçelik kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz. 


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Sizin güveninizi ve takdirini kazanmak Arçelik servisi olarak bizim için son derece önemlidir. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikâyetlerinizi önemli kılıyoruz. Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım çalışmalarımızın dışında sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası evinize teslim etme, aksesuar taleplerinin adresinize kadar ulaştırma gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz bizleri diğer firmalardan ayıran ayrıcalıklarımızdır
 


 
Bu site, Özhan Web Tasarım® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.