Arçelik Buzdolabı Servisi
Arçelik Ankastre Buzdolabı Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Servisi
Arçelik Ankastre Bulaşık Makinesi Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Ankastre Fırın Servisi
Arçelik Ankastre Fırın Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
Arçelik Ankastre Kurutma Makinesi Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Ankastre Aspiratör Servisi
Arçelik Ankastre Aspiratör Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Ankastre Davlumbaz Servisi
Arçelik Ankastre Davlumbaz Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Ankastre Ocak Servisi
Arçelik Ankastre Ocak Servisi
ARÇELİK ÇAĞRI MERKEZİ
Arçelik Ankastre Mikrdolga Fırın Servisi
Arçelik Ankastre Mikrdolga Fırın Servisi
ARÇELİKBEYAZ EŞYA ÇAĞRI MERKEZİ
ARÇELİK ANKASTRE ÇAĞRI MERKEZİ

Arçelik Ankastre Servisi

 

Arçelik Teknik Servisimiz 2006 yılında Antalya'da kurulmuştur. Arçelik Merkez servis olarak, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) belgesine sahibiz. Amacımız, yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimini, dinamik ve yeniliklere açık personelimiz ile bütünleştirerek daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaktır. Hizmet politikamız müşterilerimize firmamızla ilgili güven duygusu oluşturmak ve yüzde yüz memnuniyet sağlamaktır. Kullanıcılara kaliteli ve bir o kadar da ekonomik çözümler sunmak için haftanın tüm günlerinde hizmet vermekteyiz. Şehrin tüm noktalarına ulaşabilen, geniş bir servis ağına sahibiz. Sektörün gereksinimlerini analiz etme kabiliyetine sahip olup, teknolojik altyapımızı her geçen gün genişleterek ve yenileyerek sizlere daha nitelikli hizmet verme amacı ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

 

3 kademeli teleskopik çekmece Herşey kontrolünüz altında Arçelik'in yeni yemek pişirme serisi ile Sürgülü kapaklı fırın SoftMaticOtomatik olarak açılır ve kapanır. SoftMatic özellikli yeni sürgülü fırın kapağı SoftMatic ile artık fırın kapağınız sadece bir tuşa dokunarak, otomatik olarak açıp kapatabiliyorsunuz. Çok hassas ve güvenilir bir şekilde gerçekleşen bu işlem, size büyük bir konfor sunuyor. İşte, konforun ulaştığı en son nokta.

 

Geniş fırın camı %80 oranında genişletilmiş yeni fırın camları, pasta ve kızartmaların her taraflarının görülmesini sağlar. Geniş fırın camının sağlayacağı kolaylığı özellikle aynı anda birkaç yemek birden pişirirken fark edeceksiniz.

 

EcoClean temizlik sistemi EcoClean temizlik sistemine sahip fırınlarda arka duvar fabrika çıkışında EcoClean yüzey ile donatılmıştır. Bu madde, tüm kiri içine çeker, tümüyle çözer ve kokuları %80 oranında azaltır. EcoClean özelliği, isteğe bağlı aksesuar olarak da eklenebilir.

 

ActiveClean kendi kendini temizleme sistemi Otomatik kendi kendini temizleme ActiveClean özelliğini kullanmak için yalnızca bir düğmeye basmanız yeterli olur ve tüm yemek artıkları ve fırın kiri, nemli bir bezle silinebilecek olan bir kül yığınına dönüşür. Dünyada ilk kez Arçelik'in ürettiği kendi kendine temizleme özelliğine sahip tamamen cam iç kapak ve dahili aksesuarlar da cabası.

 

Arçelik Servis talepleriniz için 444 0 295 numaralı çağrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilir veya www.arcelik-servisi.net adresinden işlem kaydı açtırabilirsiniz.

 

İşçilik ve Yedek Parça Garantisi


Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz.

Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamakla birlikte, İstanbul il sınırları içerisindeki müşterilerimize de servis hizmeti sunuyoruz 

Zamanın Müşterilerimiz İçin Değerli Olduğunun Bilincindeyiz


Sizlere hak ettiğiniz üst düzey ve ayrıcalıklı hizmeti verebilmek, çalışmalarımızı ve şirket politikamızı her geçen gün geliştirmek için özen gösteriyoruz. Çağrılarınıza en kısa sürede dönüş yaparak zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu unutmuyoruz.

Satış öncesi ve sonrası tüm istek ve ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılayarak, sizleri mağdur etmemek adına kalıcı çözümler sunmaktayız.

 


7/24 Servis Ağımız ve Çözüm Noktanız


Problemlerinizin çözüm noktasına bir telefon kadar yakın olduğunuzu, haftanın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz, çağrı merkezi çalışanlarımızla iletişime geçtikten sonra daha iyi anlayacaksınız.

Çağrı merkezimiz, bütün soruların cevap bulduğu, sorunlarınıza çözüm üretmek için sizlere yardım eden, bilgilerin toplandığı, bütün personelle iletişim akışının oluşturulduğu, servisimizle ilgili öneri ve şikâyetlerin analiz edildiği, müşteri memnuniyetine dayalı bir birimimizdir. Kısacası sorununuz her ne olursa olsun çözüm noktanız Arçelik teknik servisten geçer.


Müşterilerimiz İşimizin Bir Parçası Değil, İşimizin ta Kendisidir

 

 

Müşterilerimize her koşulda modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Müşterilerimizin uygun fiyat, cazip ödeme imkânlarıyla cebini de düşünmekteyiz. Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde analiz edip kusursuz hizmet veriyoruz. Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında tecrübeli bireylerdir. Arçelik merkez servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile yılların kazandırdığı tecrübe ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız orijinal olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir. Müşterilerimizin acil durumlarında da yanında olmak adına her daim nöbetçi servis elemanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bizim için önemli olan sadece hizmet vermenin dışında Arçelik kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple cihazlarınız hakkında teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde ulaşabilir, merak ettiğiniz konularda sorularınızı iletebilirsiniz. 


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Sizin güveninizi ve takdirini kazanmak Arçelik servisi olarak bizim için son derece önemlidir. Bu hedeften yola çıkarak müşteri odaklı çalışmayı, geri bildirimleri, istek ve şikâyetlerinizi önemli kılıyoruz. Montaj, ilk bilgilendirme, bakım ve onarım çalışmalarımızın dışında sunduğumuz ikame ürün, küçük ev aletlerini evden alıp-onarım sonrası evinize teslim etme, aksesuar taleplerinin adresinize kadar ulaştırma gibi tüketici odaklı hizmetlerimiz bizleri diğer firmalardan ayıran ayrıcalıklarımızdır
 


 
Bu site, Özhan Web Tasarım® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.